Polityka Prywatności

AH-Alumix ceni Twoją prywatność. Ta polityka prywatności jest obietnicą, która ujawnia jakie informacje zbieramy na Twój temat, w jaki sposób je wykorzystujemy i jak możesz je kontrolować.

Dane, które zbieramy

Twój adres IP

Twój adres IP jest wymagany, aby pokazać naszą strone internetową na Twoim urządzeniu. Ze względów konserwacyjnych i rozwiązywania problemów technicznych, przechowujemy dzienniki zawierające Twój pełny adres IP przez maksymalnie 15 dni, a potem ję automaticznie usuwamy. Byłoby nam bardzo trudno osobiście zidentyfikować Cię za pomocą tych dzienników, i my nie mamy zamiaru tego robić... ale jeśli ich istnienie Cię martwi i chcesz mieć absolutną pewność, że odwiedzasz naszą stronę anonimowo, to zalecamy abyś korzystaj z renomowanej usługi VPN.

Twoje korzystanie z naszej strony internetowej

Używamy oprogramowania analitycznego do śledzenia Twojego sposobu korzystania z naszej strony internetowej. Rodzaje gromadzonych danych śledzenia obejmują:

  • Twoja ogólna lokalizacja (np. w jakim kraju się znajdujesz),
  • jakie strony odwiedzasz (z naszej witryny),
  • jak długo pozostajesz na każdej stronie,
  • jakiego systemu operacyjnego używasz (np. Windows, Android, macOS, iOS...),
  • jakiej przeglądarki używasz (np. Chrome, Firefox, Opera...), itp.

Informacje te są zbierane tak anonimowo, jak to jest rozsądnie możliwe, i niekoniecznie są w 100% dokładne. Nie możemy (i nie mamy zamiaru próbować) dokładnie zidentyfikować Cię osobiście za pomocą tych danych.

Dane, które nie zbieramy

  • Nie gromadzimy żadnych danych w celu dodania ich do jakiejkolwiek listy marketingowej lub bazy danych marketingowej.

Jak i komu udostępniamy dane

Google

Używamy Google Analytics do analizy Twojego korzystania z naszej strony internetowej. Możemy udostępniać dane śledzenia zebrane od Ciebie Google'owi zgodnie z ich Polityką Prywatności.

Nasi pracownicy i/lub kontrahenci

W razie potrzeby, udostępnimy informacje zebrane od Ciebie naszym pracowniką lub zewnętrznych wykonawcą w celu spełnienia twoich żądań i/lub wykonania usług, które wynająłeś nas do wykonania (np. udostępniamy dane Twojej firmy z naszymi księgowymi, aby mogli wysyłać Tobie faktury).

W nagłych wypadkach lub w celu zachowania zgodności z organami ścigania

Według naszego wyłącznego uznania, jeśli zajdzie jakaś skrajna sprawa, w której uważamy, że ujawnienie informacji, które możemy mieć o Tobie jest kluczowe dla zachowania bezpieczeństwa kogoś na świecie i/lub prawo wymaga od nas ujawnienie, to je ujawnimy.

Jak możesz kontrolować swoje dane

Zawsze masz prawo do przeglądania, edytowania lub usuwania wszystkich informacji, które mogliśmy zgromadzić na Twój temat. Jeśli chciałbyś przejrzeć, usunąć lub zmodyfikować wszelkie informacje, które mogliśmy przechowywać na Twój temat, skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@ah-alumix.pl z Twoją prośbą.

Tylko niszczymy te dane, których nie jesteśmy prawnie zobowiązani/dozwoleni do przechowywania.

Zmiany do tej polityki

Możemy wprowadzać zmiany do niniejszej polityki prywatności. Kiedy to zrobimy, zaktualizujemy tę stronę. Ta polityka obowiązuje od: 27 stycznia 2019 r.

Warunki Użytkowania

Odpowiedzialność

Mamy wszelkie powody, aby sądzić, że nasza strona internetowa nie spowoduje nikomu żadnych szkód, i dokładamy wszelkich starań, aby do tego nie doprowadziło; ale jeśli w jakiś sposób tak się stanie, nie ponosimy odpowiedzialności za wynikłe szkody.

Prywatność

Wykorzystywanie przez nas wszelkich danych, które zbieramy lub otrzymujemy od naszych użytkowników, podlega naszej Polityce Prywatności.

Podsumowanie i jak uzyskać pomoc

Korzystając z naszej strony i/lub oglądając ją, wyrażasz zgodę na związanie się tymi warunkami. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy w zrozumieniu niniejszych Warunków użytkowania, skontaktuj się z nami. Chcemy, abyś był informowany i chętnie Ci pomożemy.

Jeżeli nie zgadzasz się na niniejsze warunki użytkowania, natychmiastowe powinieneś opuścić naszą stronę internetową, i nie wracać do niej.

Uznania

O co chodzi "uznania"?

Na naszej stronie internetowej wykorzystujemy prace, które zostały stworzone przez ludzi oprócz nas samych. Chcemy uznać tych ludzi i wykorzystywać ich pracę tylko wtedy, gdy nam na to pozwalają. Właśnie w tej zakładce uznajemy wszelkich autorów nieoryginalnych prac.

Jak uznajecie oryginalne autory?

O ile to możliwe i uzasadnione, przypisaliśmy imienia autorów wszelkich nieoryginalnych prac na lub przy wykorzystywanych prac. Otrzymaliśmy pozwolenie lub podjęliśmy uzasadnione starania, aby poprosić o pozwolenie na korzystanie z dzieła.

Co powinienem zrobić, jeśli nie podoba mi się sposób, w jaki wykorzystałeś moją oryginalną pracę?

Jeśli na naszej stronie internetowej znajduje się coś, co należy do Ciebie i z jakiegokolwiek powodu uważasz, że zostało ono użyte lub uznane nieprawidłowo, skontaktuj się z nami. Natychmiast usuniemy prace z naszej strony lub uzgodnimy z tobą inne ustalenia.

Co jeśli chcę wiedzieć, kto jest autorem pewnej pracy na Waszej stronie?

Jeśli nie zauważysz uznania przy pracę na naszej stronie i chcesz się dowiedzieć, kto jest jej autorem, skontaktuj się z nami.

Autory

Nasza strona internetowa wykorzystała co najmniej jedno dzieło każdej z następujących osób i organizacji:

Kontakt

Skontaktuj się z nami!
Zadwoń do nas: +48 694 478 757
... lub wypełnij formulaz ponizej i wyslij.